bip.gov.pl
A A A K
SmodBIP

HISTORIA SPORTU

HISTORIA SPORTU W GMINIE WALIM

Przed nami byli tacy, którzy wspinali się na szczyt własnych możliwości, którzy chcieli osiągnąć to co dzisiaj jest na wyciągnięcie ręki. Ludzie, którzy mieszkali obok nas, których dziasiaj być może już nie ma. Ludzie, którzy tworzyli historię sportu w naszej Gminie.

Naszym celem  jest przedstawienie wydarzeń sprzed wielu lat związanych z aktywnością sportową w Gminie Walim oraz prezentacja sukcesów sportowych  jej  byłych i obecnych mieszkańców.

Strona ma charakter rozwojowy a jej formuła uzależniona jest od Państwa.

Będziemy ją tworzyć wspólnie z Waszą pomocą:

  • Jeśli posiadają Państwo w swoich zbiorach stare fotografie związane ze sportem w Gminie (z Wami lub z Waszymi znajomymi lub z rodziną. Takie fotografie, które ukazują udział w zawodach  sportowych, rozgrywkach czy turniejach  a może Wasze osobiste sukcesy sportowe itp.), prosimy o dostarczanie ich do Centrum Sportu i Rekreacji w Walimiu. Wszystkie  fotografie zeskanujemy, zwrócimy właścicielom a następnie opublikujemy.
  • Jeśli chcecie Państwo  podzielić się Waszymi osobistymi sukcesami sportowymi z innymi miszkancami naszej Gminy, zachęcamy do umożliwienia nam publikacji Waszych fotografii z opisem wydarzeń, w których braliście udział.
  • Być może na niektórych (już opublikowanych) fotografiach rozpoznajecie siebie lub znajomych a nie chcielibyście, żeby postaci na nich były anonimowe, skontaktujcie się z nami.
  • Informacje będziemy uzupełniać sukcesywnie na podstawie gromadzonych  materiałów.

Sprawę prowadzi kierownik CSiR w Walimiu.      

   OGLĄDAJ FoTo  TU i TUOpublikował: Artur Jarczok
Publikacja dnia: 23.09.2014
Podpisał: Artur Jarczok
Dokument z dnia: 31.12.2012
Dokument oglądany razy: 4 139