bip.gov.pl
A A A K
SmodBIP
To jest wersja archiwalna z dnia 02.01.2013, zobacz aktualną wersję tej strony.
Zmiany wprowadzono z powodu:

HISTORIA SPORTU

HISTORIA SPORTU W GMINIE WALIM

Przed nami byli tacy, którzy wspinali się na szczyt własnych możliwości, którzy chcieli osiągnąć to co dzisiaj jest na wyciągnięcie ręki. Ludzie, którzy mieszkali obok nas, których dziasiaj być może już nie ma. Ludzie, którzy tworzyli historię sportu w naszej Gminie.

Naszym celem  jest przedstawienie wydarzeń związanych z aktywnością sportową mieszkańców Gminy Walim oraz prezentacja sukcesów sportowych  jej  byłych i obecnych mieszkańców.

Strona ma charakter rozwojowy a jej formuła uzależniona jest od Państwa.

Będziemy ją tworzyć wspólnie z Waszą pomocą:

  • Jeśli posiadają Państwo w swoich zasobach stare fotografie związane ze sportem (z Wami lub z Waszymi znajomymi lub z rodziną. Takie fotografie, które ukazują udział w zawodach  sportwych, rozgrywkach czy turniejach a może Wasze osobiste sukcesy sportowe itp.), prosimy o dostarczenie ich do Centrum Sportu i Rekreacji w Walimiu. Wszystkie dostarczone  fotografie zeskanujemy, zwrócimy właścicielom a następnie opublikujemy.
  • Jeśli chcecie Państwo  podzielić się Waszymi osobistymi sukcesami sportowymi z innymi miszkancami naszej Gminy, zachęcamy do umożliwienia nam publikacji Waszych fotografi z opisem wydarzeń, w których braliście udział.
  • Być może na niektórych (już opublikowanych) fotografiach rozpoznajecie siebie lub znajomych a nie chcielibyście, żeby postaci na nich były anonimowe, skontaktujcie się z nami.

Sprawę prowadzi kierownik CSiR w Walimiu.      

   OGLĄDNAJ FoTo  TU i TUOpublikował: Artur Jarczok
Publikacja dnia: 02.01.2013
Podpisał: Artur Jarczok
Dokument z dnia: 31.12.2012
Dokument oglądany razy: 905